Shenzhen Yanyue Technology Co, Ltd

Ana sayfa

Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Sertifikalar
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürüyor ve sundukları hizmetin beklenenin üzerinde olduğunu kabul etmek zorundalar. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Jerry

Teslimat süresi hızlıdır ve çok önemlidir: Gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla asla hayal kırıklığına uğramadım.

—— Gül

Lütfen daha iyi IPC ve daha iyi fiyatlarla geliştirin, böylece makinelerinizi daha fazla müşteriye satabilir ve daha büyük pazarlar kazanabiliriz. Teşekkürler

—— Edward Deanda

1 2 3
Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd
Üretim hattı
Test Cihazı

Üretim hattı

30m üretim hattı

Test Cihazı

Test Cihazı

 • Üretim hattı

  Şirketin ana faaliyet konusu: IPC / Endüstriyel bilgisayar, gömülü endüstriyel bilgisayar / BOX endüstriyel bilgisayar / Fansız endüstriyel bilgisayar, özel bilgisayar (entegre iş istasyonu/taşınabilir bilgisayar / takviyeli dizüstü bilgisayar), endüstriyel sunucu, endüstriyel tablet bilgisayar / endüstriyel entegre bilgisayar, endüstriyel ekran, gömülü anakart (PC / 104 endüstriyel kontrol panosu, 3.5 endüstriyel kontrol panosu, EPIC anakart, MINI ITX anakart vb. dahil), endüstriyel kontrol bilgisayar anakartı (endüstriyel anakart, tam uzunlukta kart endüstriyel anakart, yarım uzun kart endüstriyel dahil) anakart vb), ağ güvenlik platformu ve anakart, endüstriyel güç kaynağı vb.

   

   

 • OEM / ODM

  Avantajlarımız: Müşteriler için özel olarak hazırlanmış profesyonel ekipler, müşteri ODM / OEM özelleştirme hizmetlerine hızlı yanıt!

  Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

   

İletişim bilgileri
Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tommy

Tel: +86 18928431708

Faks: 86-755-86024861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin