Shenzhen Yanyue Technology Co, Ltd

Ana sayfa

Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Çin Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd Sertifikalar
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürüyor ve sundukları hizmetin beklenenin üzerinde olduğunu kabul etmek zorundalar. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Jerry

Teslimat süresi hızlıdır ve çok önemlidir: Gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla asla hayal kırıklığına uğramadım.

—— Gül

Lütfen daha iyi IPC ve daha iyi fiyatlarla geliştirin, böylece makinelerinizi daha fazla müşteriye satabilir ve daha büyük pazarlar kazanabiliriz. Teşekkürler

—— Edward Deanda

Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd

Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd
Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd
Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Doğu Asya
No. Çalışanları : >100
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

2006 yılında kurulan Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd., PC veri yolu endüstriyel kontrol bilgisayarları, endüstriyel bilgisayarlar, endüstriyel sunucular, gömülü akıllı kartlar ve diğer ürünlerin Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

 

 

Avantajlarımız: Müşteriler için özel olarak hazırlanmış profesyonel ekipler, müşteri ODM / OEM özelleştirme hizmetlerine hızlı yanıt! Şirketin ana işi: IPC / Endüstriyel bilgisayar, gömülü endüstriyel bilgisayar / BOX endüstriyel bilgisayar / Fansız endüstriyel bilgisayar, özel bilgisayar (entegre) iş istasyonu/taşınabilir bilgisayar / güçlendirilmiş dizüstü bilgisayar), endüstriyel sunucu, endüstriyel tablet bilgisayar / endüstriyel entegre bilgisayar, endüstriyel ekran, gömülü anakart (PC / 104 endüstriyel kontrol panosu, 3.5 endüstriyel kontrol panosu, EPIC anakart, MINI ITX anakart, vb. dahil), endüstriyel kontrol bilgisayar anakartı (endüstriyel anakart, tam uzunlukta kart endüstriyel anakart, yarım uzun kart endüstriyel anakart vb. dahil), ağ güvenlik platformu ve anakart, endüstriyel güç kaynağı vb.

 

 

Şirketimiz, "mükemmelliğin peşinde koşan, araştırma ve yenilik" kurumsal ruhunu destekler, "güvenilir kalite, lider teknoloji, önce müşteri, düşünceli hizmet" kurumsal amacımız olarak kabul edilir ve her zaman "müşteri odaklı" yönetim kavramını akılda tutar, ve Çin'in otomasyon, entelektüelleştirme ve ağ oluşturma amacına hizmet etmek için geleceği ileriye taşıyor. İş sloganımız: "Yanyue ile el sıkışın, kazan-kazan işbirliği" İçtenlikle, parlaklık yaratmak için sizinle el ele çalışabileceğimizi umuyoruz!

Çin Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri
Shenzhen Yanyue Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tommy

Tel: +86 18928431708

Faks: 86-755-86024861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin